Міжнародна діяльність

Відкрито онлайн-курси для покращення рівня володіння англійською мовою OPEN MOOCs

Міжнародний відділ ЦДПУ запрошує здобувачів вищої освіти та викладачів скористатися можливістю безкоштовно пройти онлайн-курси, які дозволять значно підвищити рівень володіння англійською мовою. Після закінчення курсу учасник отримує сертифікат.

Программа Online Professional English Network (OPEN) включає різноманітні онлайн-курси для студентів, викладачів та науковців.

Курси, відкриті для реєстрації:

Цей курс призначений для тих, хто не володіє англійською мовою, і хто зацікавлений у просуванні своєї кар’єри на світовому ринку. У цьому курсі ви дізнаєтеся про процес пошуку роботи, подання заявки та співбесіди в Сполучених Штатах та зможете порівняти його з тим самим процесом у вашій країні. Цей курс також дасть вам можливість досліджувати свій глобальний кар’єрний шлях, нарощуючи свій словниковий запас і покращуючи мовні навички для досягнення ваших професійних цілей. На цьому курсі ви ознайомитеся з процесом подачі заявки на роботу, дізнаєтеся стратегії визначення вакансій, які відповідають вашим навичкам та інтересам, навчитеся створювати професійне резюме, писати супровідний чи мотиваційний лист, а також покращите свої навички спілкування та співбесіди.

Дата закінчення курсу: 27 грудня 2021 року

Цей курс призначений для тих, хто не володіє англійською мовою і хто зацікавлений у вдосконаленні своїх навичок англійської мови в природничих науках. На цьому курсі ви вивчатимете деякі з найбільш інноваційних напрямків наукових досліджень, розширюючи свій словниковий запас і мовні навички, необхідні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті. У Модулі 1 ви дізнаєтеся, як попередньо переглядати тексти та практикувати деякі мови, які використовуються для порівнянь, коли йдеться про глобальне потепління та зміну клімату. У Модулі 2 ви вивчатимете хімію зміни клімату та мову причин і наслідків. У Модулі 3 ви дізнаєтеся про деякі впливи зміни клімату та мову, яка використовується для опису цих наслідків. У Модулі 4 ви навчитеся стратегій читання, які можуть допомогти вам досліджувати науку, яка лежить в основі деяких нових енергетичних систем. У модулі 5 ви досліджуватимете практичні досягнення в області нанотехнологій, які допомагають уповільнити зміну клімату, розвиваючи власні навички дослідження англійською мовою. Це самостійний курс, який буде відкритий протягом 12 тижнів. Учасники можуть виконати курсову роботу в будь-який час протягом цих 12 тижнів. Курс складається з 5 модулів; на кожен модуль буде потрібно приблизно 3-5 годин роботи.

Дата закінчення курсу: 27 грудня 2021 року

Цей курс призначений для тих, хто не володіє англійською мовою і хто зацікавлений у розвитку навичок, необхідних для кар’єри в сучасній журналістиці. На цьому курсі ви вивчатимете друковані та цифрові медіа, розширюючи свій словниковий запас і збільшуючи свою здатність досліджувати та розробляти місцеві та глобальні новини. Перший модуль надасть вступ до історії та принципів журналістики. У другому модулі ви дізнаєтеся, як проводити дослідження, давати презентації та проводити інтерв’ю. Третій модуль буде зосереджено на мові написання газетних і журнальних статей. У четвертому модулі будуть розглянуті основи трансляції новин.  П’ятий модуль буде зосереджений на зростанні, впливі та викликах епохи цифрових медіа. Це самостійний курс, який буде відкритий протягом 12 тижнів. Учасники можуть виконати курсову роботу в будь-який час протягом цих 12 тижнів. Курс складається з 5 модулів;

Дата закінчення курсу: 27 грудня 2021 року

Цей курс призначений для тих, хто не володіє англійською мовою і хто зацікавлений у вдосконаленні своїх мовних навичок і знання засобів масової інформації водночас. У цьому курсі учасники досліджуватимуть, як ЗМІ змінювалися з часом. Вони досліджуватимуть світ реклами та визначать цільові маркетингові стратегії, аналізуватимуть джерела, виявлятимуть упередженість та вивчатимуть, як представлення різноманітності в ЗМІ впливає на індивідуальну ідентичність та суспільство. Цей курс дає можливість розвинути ширше розуміння ролі ЗМІ в нашому житті, а також розвивати словниковий запас і мовні навички, необхідні для аналізу того, що ми читаємо і дивимося.

Реєстрація закінчується: 17 грудня 2021 року.

Дата закінчення курсу: 28 грудня 2021 року.

У разі виникнення питань звертайтеся у Міжнародний відділ, кабінет 215.

Мехеда Аліна Миколаївна