Міжнародна діяльність

Воркшоп «Політика природи» для студентів, які цікавляться філософією, політологією та соціологією

Запрошуємо активних студентів до участі у воркшопі, який присвячено «Політиці природи» (Politics of Nature) та організовано Українсько-данським молодіжним домом — настільній грі, що знайомить з альтернативним поглядом на реальність і навчає ухвалювати демократичні рішення.

Подавайте заявку якщо ви:
• хочете зіграти в «Політику природи»;
• цікавитеся філософією, політологією, соціологією або іншими суспільними науками;
• хочете краще зрозуміти теорію та практику демократії;
• вільно розмовляєте англійською мовою;
• зможете відвідати усі три дні воркшопу в Києві;
• живете у будь-якому місті або селі Україні.

Що ви отримаєте:
• Участь у воркшопі, присвяченому грі «Політики природи» та її застосуванню у житті.
• Організатори забезпечать обіди та профінансують квитки, проживання та харчування для гравців з інших міст.
• Воркшопи та лекції данських фахівців з філософії про втілення, сприйняття та розуміння різних світів і демократичних процесів.
• Можливість дослідити головні філософські концепції простою мовою.
• Можливість вдосконалити навички аргументації та навчитися досягати компромісу під час ухвалення колективних рішень.
• Шанс створити власну версію гри та долучитися до спільноти амбасадорів «Політики природи» в Україні одним із перших.

Як взяти участь:
• Заповніть онлайн-форму
Більше про конкурс

У разі виникнення запитань, звертайтеся у міжнародний відділ.
Кабінет 215, Мехеда Аліна Миколаївна.