Міжнародна діяльність

Коли: 21.08. 2023 року.
Де: вся Україна.
Галузі: освіта.

Одна з ключових задач SET University – сприяти рівному доступу до якісної освіти в ІТ для українців та українок. Зараз це особливо важливо, враховуючи економічні та соціальні виклики в Україні, спричинені російським вторгненням.

Хто може податися на стипендію?

• Українки, які прагнуть розвиватися в ІТ-індустрії
  • Внутрішньо переміщені особи, які виїхали з тимчасово окупованих територій або зони бойових дій
  • Представники/-ці Збройних сил України та Національної гвардії України, ветерани/-ки та представники/-ці ЗСУ у відставці
  • Діти учасників/-ць бойових дій
  • Українці/-ки, які мають значні академічні та наукові здобутки (зокрема, брали участь в Академії наук, є призерами українських або світових олімпіад, розробили наукові продукти та проєкти тощо)
  • Українці/-ки, які мають високі бали вступні бали (175+ балів за ЄВІ, 80+ середній бал за бакалаврат)
  • Якщо ви не знайшли себе в переліку на стипендії, але вважаєте, що маєте її отримати — напишіть нам на [email protected]. Обговоримо ваш випадок окремо.

Сума: 90 000 грн/рік (вказано зі знижкою). Стипендія покриває до 90% від вартості навчання.

Терміни: Дедлайн: 21.08.2023 року.

Усі деталі далі за посиланням: http://www.chaszmin.com.ua/granty-na-it-osvitu-vid-set-university/