Міжнародна діяльність

Коли: 15 жовтня 2023 р.
Де: вся Україна.
Галузі: наука.

У галузі науки, де жінки все ще значно недостатньо представлені, навіть на рівні студентів, INSPIRE Potentials – MARVEL Master’s Fellowships спрямовані на розширення можливостей відмінних студенток для виконання своїх магістерських робіт у лабораторії, що належить NCCR MARVEL, на тему «Комп’ютерне проектування та Відкриття нових матеріалів».

Ця ініціатива спрямована на збільшення кількості жінок-дослідниць у галузі обчислювального матеріалознавства, моделювання електронних структур, машинного навчання та великих даних, представлених різними залученими лабораторіями.

Для кого:

Кандидати – це жінки-студентки магістратури, що вже навчаються на магістерській програмі та збираються розпочати свою магістерську дослідницьку роботу, які

У виняткових випадках ми можемо розглядати заявки від відмінних кандидатів, які щойно отримали ступінь магістра (не більше 3 місяців) або збираються її отримати. У виняткових випадках ми також можемо розширити конкурс на студентів рівня бакалавра, якщо вони зараховані на ступінь бакалавра на момент стажування, а тривалість стажування все ще становить 6 місяців.

Сума: 12 000 швейцарських франків (розбиті на 6 місячних платежів).

Терміни: Наступний кінцевий термін подачі заявок: 15 жовтня 2023 р.

Усі деталі за посиланням: http://www.chaszmin.com.ua/12-000-shvejtsarskyh-frankiv-magisterski-stypendiyi-marvel-dlya-zhinok-naukovyts-2/