Міжнародна діяльність

«Солідарні з Україною»

29 лютого декан факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, кандидат педагогічних наук, доцент Габелко Олена Миколаївна взяла участь у міжнародній конференції «Солідарні з Україною», яку організовував  WSG University ( Бидгощ, Польща). Говорили про шлях України до ЄС, про підтримку наших іноземних партнерів в усіх сферах.

Важливим аспектом підтримки нашої країни є науково-освітня сфера. Ми хотіли б висловити особливу подяку нашим друзям і колегам полякам, Польща найбільше сприяє і допомагає нашій євроінтеграції. На даний момент ми маємо понад 10 міжнародних угод, укладених із польськими ЗВО.

2

Ми дякуємо нашим колегам і сподіваємось на подальше розширення нашої співпраці. Для нас надзвичайно важливими є реалізація освітнього партнерства, академічної мобільності студентів, академічної мобільності викладачів, впровадження європейських проектів. Рухаємось вперед, розширюємо межі міжнародної співпраці.

Разом до Перемоги!