Міжнародна діяльність

Налагодження контактів з Китаєм!

Учора, 24 квітня 2018 року, наш університет приймав гостей з Китайської народної республіки. До Кропивницького завітали з ознайомчим робочим візитом ректор школи мистецтв Yaya Comprehensive Art School провінції Гуйчжоу Jiang Shijie та професор школи Li Zhaofen.

У складі гостей також була професор кафедри педагогіки мистецтва і фортепіанного виконавства факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Гуральник Наталія. Представники китайських освітян зустрілися з ректором нашого університету Олегом Семенюком, проректором з наукової роботи Сергієм Михидою та професором мистецького факультету Аллою Растригіною та обговорили питання можливостей навчання та академічного обміну студентами між двома навчальними закладами. Гостей із КНР особливо вразила величність архітектури старого корпусу нашого університету, потужність науково-педагогічного складу університету та затишність історичного центру міста. Надзвичайну зацікавленість гості університету проявили до мистецького факультету, який має значний потенціал для навчання іноземних студентів.

Інформацію надано навчально-науковим відділом