Міжнародна діяльність

Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»

14-15 червня в Національному авіаційному університеті пройшов міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай», у якому взяли участь 46 провідних закладів вищої освіти України, серед яких і ЦДПУ ім. В. Винниченка, та 11 університетів Китаю. Під час форуму були створені можливості для встановлення ділових зв’язків, обміну досвідом в освітній галузі та обміну інформацією між навчальними закладами двох країн. Делегація нашого університету у складі проректора з наукової роботи С.П. Михиди та начальника міжнародного відділу А.М. Ляшук гідно представила наш навчальний заклад китайським колегам, акцентуючи особливу увагу на перевагах співпраці з нашим університетом у сфері педагогічної та мистецької освіти.

Під час зустрічі з ректором університету Ланьчжоу професором Янь Чунь Хуа, академіком Національної академії наук Китайської Народної Республіки, який очолював представницьку китайську делегацію, були обговорені питання організації довгострокових науково-дослідних проектів, симпозіумів, конференцій, семінарів, а також взаємодопомоги в пошуку наукових контактів та партнерів у Китаї та Україні.

Інформацію надано навчально-науковим відділом