Профспілковий комітет студентів

Підведені підсумки конкурсу до дня закоханих від студпрофкому ЦДПУ

11 лютого, напередодні Дня Закоханих, відбулося нагородження переможців та привітання усіх учасників конкурсу "Захоплення, яке нас об'єднує", що його організовував студпрофком університету.

Усі конкурсні роботи є безсумнівним підтвердженням того, що студентське життя в нашому університеті - яскраве, щасливе, сповнене радістю, успіхами та коханням.

Вітаємо переможців:

І-місце посіли Олексій та Анастасія! Вони отримали у подарунок сертифікат на "Easy сет" від «TimYam» та сертифікат на безкоштовне тренування для двох від спортивного клубу «Борець».

ІІ-місце посіли Артем та Анастасія і отримали у подарунок сет "Філадельфія XL" від «TimYam» та два квитки у кінотеатр «Портал».

ІІІ-місце посіли Анна та Сергій, вони отримали у подарунок сет "Філадельфія XL" від «TimYam» та парні чашки від студпрофокому.

Усі учасники конкурсу отримали пам’ятні призи від ректорату університету.