Профспілковий комітет студентів

Театральна студія ЦДПУ ім. В. Винниченка запрошує на прем'єру

Кожен університет - це не тільки заклад для здобуття вищої освіти, але й місце творчого розвитку молоді. Нещодавно, за ініціативи ректора університету Євгена Соболя, було створено театральну студію Молодіжного центру. Ця студія - об'єднання творчих, креативних людей, які прагнуть до розвитку - як особистого, так і розвитку українського мистецтва. А якщо це ще й в стінах рідного університету, то успіх однозначно  гарантовано!

Актори театральної студії - студенти з усіх п'яти факультетів університету. Художній керівник театральної студії Роман Бутовський - актор, режисер, художній керівник Муніципального Театру Сатири, випускник факультету психології, педагогіки та мистецтв ЦДПУ ім. В.Винниченка.

Першою прем'єрою Театральної студії ЦДПУ стане вистава за мотивами відомого драматурга Ефраїма Кішона " Свідоцтво про шлюб".

Прем'єра приурочена до Міжнародного дня театру та відбудеться 25 березня о 18:00 в актовій залі ЦДПУ ім. В. Винниченка (за адресою вул. Шевченка,1).