Спеціалізовані вчені ради

Балануца Олександр Олександрович

Здобувач наукового ступеня: Балануца Олександр Олександрович

Назва дисертації: Теоретичні і методичні засади професійної підготовки майбутніх дипломатів як інтелектуального ресурсу держави

Шифр та назва спеціальності: 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти

На здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук

Науковий консультант – Радул Валерій Вікторович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри права та соціально-гуманітарних дисциплін (Льотна академія Національного авіаційного університету)

Офіційні опоненти:

Кічук Надія Василівна, доктор педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету (Ізмаїльський державний гуманітарний університет)

Бахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка)

Коляда Наталія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)

Захист відбудеться 11 травня 2023 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.02 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький (зал засідань вченої ради).

Приєднані файли:

Реферат дисертації

Дисертація

Висновок

Відгук 1 д.п.н., проф. Коляда Н.

Відгук 2 д.п.н., проф. Бахмат Н.

Відгук 3 д.п.н., проф. Кічук Н.В.

Відео захисту дисертації

Трансляція захисту в режимі реального часу

ОКД