Міжнародна діяльність

ДО УВАГИ ТАЛАНОВИТИХ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Триває конкурс для участі у програмі Mitacs Globalink Research Internship!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. Щороку з травня по вересень учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Участь у програмі Mitacs можуть взяти студенти 2-го та 3-го курсу денної форми навчання освітнього рівня бакалавр (або комбінованого ступення бакалавр-магістр) на момент осені 2019.

Подати заявку на участь можна за посиланням: www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Кінцевий термін подання заявок - 19 вересня 2018 року.

Інформацію про програму стажування можна переглянути за посиланням Web-site Саnada: www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship
Web-site Ukraine: www.mitacsua.org

З питаннями в Україні звертатися до координатора по роботі з університетами:

Юлія Пелипенко +38 096 285 200

Інформацію надано навчально-науковим відділом