Вступна кампанія

Документи вступу

f2 2

f2 1

Перелік документів для виконання умов вступу на навчання до ЦДУ ім. В. Винниченка

1. Заява на ім’я ректора ЦДУ ім. В. Винниченка подається вступником у паперовій формі (електронній формі). У заяві вступники вказують конкурсну пропозицію із зазначенням спеціальності (предметної спеціальності, спеціалізації, освітньої програми) та форми здобуття освіти

2. Документ, що посвідчує особу та реєстраційний номер (ідентифікаційний код) облікової картки платника податків, а також ксерокопії цих документів

3. Документ державного зразка (оригінал) про раніше здобуту освіту  (освітній ступінь,освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, а також копії цих документів

4. Мотиваційний лист

5. Військово-обліковий документ для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством) та його копію

Про надання роз'яснень "Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487"

6. Шість кольорових фотокарток розміром 3×4 см

7. Копію залікової книжки або витяг із залікової книжки, завірену уповноваженою особою за місцем навчання студента та скріплена гербовою печаткою закладу вищої освіти, в якому вступник навчається – для осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра, або вищий ступінь та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план. (за потреби)

8. Офіційну довідку із зазначеним місцем, спеціальністю (освітньою програмою), курсом та формою навчання студента – для осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра, або вищий ступінь та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план (за потреби)

9. Картонна папка із зав'язками

10. Два конверти без марок

11. Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів

Електронний цифровий підпис (інструкція)

Лист МОН від 29.06.2023 №1/9521-23 "Про особливості реєстрації електронних кабінетів вступників та використання ними електронного підпису"

Оригінали документів для участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (виконання вимог для зарахування)

Відповідно до листа МОН № 1/7352-22 від 01.-7.2022, подання оригіналів необхідних документів для зарахування на місця державного або регіонального замовлення може здійснюватися  шляхом:

1. Особистого подання документів
  2. Надсилання документів засобами поштового зв'язку з обов'язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії закладу, зазначену в Реєстрі суб'єктів освітньої діяльності ЄДЕБО
  3. Надсилання сканованих копій документів з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника на адресу Приймальної комісії закладу освіти у терміни, визначені Порядком та Правилами прийому до ЦДУ

Вступники, які знаходяться на особливо небезпечній території, або примусово переміщені (депортовані) на тимчасово окуповану територію, територію Російської Федерації або Республіки Білорусь, подання необхідних документів для зарахування на місця державного або регіонального замовлення здійснюють шляхом надсилання сканованих копій на адресу Приймальної комісії закладу освіти без накладання кваліфікованого електронного підпису. Оригінали документів вступник подає особисто після початку навчання в межах строку, передбаченого для укладання договору на навчання. Контактні дані Приймальної комісії закладу освіти відображаються в електронному кабінеті вступника у відповідній заяві, а також у Реєстрі суб`єктів освітньої діяльності ЄДЕБО (https://registry.edbo.gov.ua/)

Особисті електронні кабінети (https://vstup.edbo.gov.ua)

1. Реєстрація особистих кабінетів розпочинається 1 липня 2024 року на вебсайті ЄДЕБО. Кабінети працюють до 31 жовтня 2024 року

2. Для осіб, які не мають сертифікатів ЗНО/НМТ при реєстрації вказуються тип та номер (серія та номер) документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)

3. Через е/кабінети подаються два типи заяв: на участь у вступних випробуваннях та конкурсному відборі. Особи, що вступають на здобуття ступеня магістра за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) подають додаткову заяву на вивчення додаткових освітніх компонентів

Заяви вступника

1. Документ про попередню освіту має бути внесений до реєстрації першої заяви на відповідній основі
  2. Вступники можуть подати у сукупності за всіма основами 5 заяв на бюджетні місця та до 15 за всіма джерелами фінансування
  3. Після підтвердження місця навчання заяви на бюджетні місця за іншими конкурсними пропозиціями вважаються в ЄДЕБО заявами тільки на контрактні місця
  4. Зміна вибору бюджетного місця не припускається