Юридична клініка

Відбулись онлайн-збори студентів-консультантів юридичної клініки «Artium de lex»

18 серпня 2022 року відбулись онлайн-збори студентів-консультантів юридичної клініки «Artium de lex».

На зборах була представлена керівниця юридичної клініки «Artium de lex» - доцентка кафедри права та правоохоронної діяльності, кандидатка юридичних наук, доцентка Зеленко Інна Павлівна.

Вона оголосила склад активу юридичної клініки, до якого увійшли: студентський директор юридичної клініки – Олександр Кодема; його заступниці – Каргаполова Єлизавета та Анастасія Прохоренко; керівники секторів: систематизації законодавства – Сидоренко Катерина; інформаційно-аналітичного – Бондар Аміна; консультування громадян – Бричка Яна.

Крім того, керівниця юридичної клініки представила нових студентів-клініцистів.

На засіданні обговорили: план роботи юридичної клініки, проблеми діяльності юридичної клініки під час війни та шляхи їх вирішення.

Студенти-консультанти юридичної клініки, не зважаючи на сучасні виклики у державі, виразили налаштованість на плідну працю у консультаційній та правоосвітній діяльністі.