Юридична клініка

Правоосвітній захід на тему «Діджиталізація та цифрова злочинність»

26 жовтня 2022 року студенти-консультанти  юридичної клініки «Artium de lex» провели онлайн-лекцію для студентів факультету  педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В. Винниченка на тему «Діджиталізація та цифрова злочинність»

Спікерами заходу були: Почтар Інесса, Русіна Катерина, Баришнікова Олександра та Кодема Олександр.

Доповідачі висвітлили питання  про: сфери діджиталізації, напрямки її запровадження, зокрема, в період COVID-19 та воєнного стану, а також виокремили  її основні переваги та недоліки та обговорили трендові digital-технології.

Окрім того, були розглянуті особливості цифрової злочинності, прояви інтернет-шахрайства, найпоширеніші види online-правопорушень. Особливу увагу приділено проблематиці шахрайства стосовно дітей.

Учасники заходу ознайомилися з прийомами та способами, які допоможуть не стати жертвою шахраїв в інтернеті та вберегти своїх близьких від цього.

Особам, які  стали жертвою інтернет-шахрайства слід повідомити про це за номером 102 чи до Сервісної служби кіберполіції [email protected]

юриди