Юридична клініка

Круглий стіл «Мораторій на смертну кару»

Спільнота "Artium de lex" нещодавно влаштувала цікавий та інформативний online-захід, присвячений темі мораторію на смертну кару. На круглому столі, який відбувся 30 листопада 2023 року, організований студентами-клініцистами Данилом Разєнковим та Даниїлом Жуковим, які висвітлили різноманітні погляди на питання, над яким розмірковує сучасне суспільство.

Учасники обговорили ключові аспекти цього питання: етичність, правові засади, вплив на суспільство та ризики помилок у вирішенні кримінальних справ.

Під час дискусії студенти-клініцисти представили різноманітні погляди, підкріплені дослідженнями науковців та аналізом різних позицій. Вони обговорили плюси та мінуси застосування смертної кари, звертаючи увагу на правові аспекти, моральні принципи та важливість правосуддя.

На заході було дуже цікаво почути не лише міжнародний досвід у цьому питанні, але й досвід українського правового простору щодо мораторію на смертну кару. Жвава дискусія сприяла збагаченню розуміння цієї складної теми та підкреслила значимість подальших обговорень для суспільства в цілому.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у цьому заході, за їхні висловлювання, питання та цікаві думки. Ця подія стала дійсно важливою ланкою у формуванні нашого розуміння смертної кари та її місця у сьогоденні. Ми вдячні всім учасникам за їхні глибокі думки та бажання зробити світ кращим місцем.