Юридична клініка

Правопросвітницький захід для Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради»

27 лютого представники Юридичної клініки "Artium de Lex" з Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка провели захоплюючий просвітницький захід для учнів 10 правового-1 класу Ліцею "Науковий". Наші клініцисти Бондар Аміна та Кодема Олександр провели з учнями правопросвітницький захід на тему "Булінг та його наслідки".

Під час цієї захоплюючої дискусії ми розкрили основні види булінгу та обговорили правові інструменти для протидії цькуванню та захисту честі й гідності особи. Наші доповідачі давали відповіді на цікаві питання стосовно убезпечення від кібербулінгу та цифрового шахрайства, що цікавило учнів.

Ми вдячні Ліцею "Науковий" за можливість поділитися знаннями та сприяти формуванню позитивного та безпечного середовища для молодого покоління!