Юридична клініка

Полілог з першокурсниками на тему  «Прояви та протидія булінгу»

Полілог з першокурсниками на тему «Прояви та протидія булінгу»

1 березня 2024 року, продовжуючи заходи присвячені темі булінгу, в межах виробничої практики, студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de Lex» ЦДУ ім. В. Винниченка організували зустріч зі здобувачами першого курсу ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Прояви та протидія булінгу».

Захід проводили студентський директор юридичної клініки «Artium de Lex» ЦДУ ім. В. Винниченка Кодема Олександр та заступник директора Бондар Аміна.

Під час зустрічі були розглянуті різноманітні аспекти булінгу, включаючи форми прояву, наслідки та ефективні стратегії протидії цьому явищу. Доповідачі провели детальний аналіз правових аспектів боротьби з булінгом та надали студентам корисні практичні поради щодо захисту від цькування. Студенти приймали активну участь в обговоренні ключових питань означеної проблематики, коментували та задавали цікаві питання.

Крім того, здобувачів було поінформовано про діяльність юридичної клініки «Artium de Lex» щодо її можливостей надання правової підтримки та консультацій у правовій сфері, у тому числі питань булінгу.

Дякуємо усім учасникам за активну участь у важливому заході на тему булінгу.