Юридична клініка

Лекція для 11 класу Ліцею № 4 м. Новоукраїнка на тему: «Права та обов’язки громадян під час воєнного стану»

11 березня 2024 року відбулась онлайн-лекція на тему «Права та обов’язки громадян під час воєнного стану», яку організувала в межах проходження виробничої практики у юридичній клініці «Artium De Lex» ЦДУ ім. В. Винниченка Іщенко Анастасія для учнів 11 класу Ліцею № 4 м. Новоукраїнка.

Під час заходу спікерка висвітлила поняття та види прав та обов'язків громадян. Особливу увагу студентка звернула на права громадян, які не можуть бути обмеженні під час воєнного стану. Вона надала детальну інформацію про права, які можуть бути звужені у зв’язку з воєнним станом.

Лекція викликала жваве обговорення. Захід надав можливість учням дізнатись про права та обов'язки громадян в складних умовах воєнного стану, чим сприяв підвищенню рівня їхньої правової культури.

Студентка ознайомила учнів із правилами вступу та спеціальностями Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.