filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Вердикт мудрого та справедливого журі

26 грудня 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури.

Найкращі випускники бакалаврату та магістранти першого року навчання виконували завдання підвищеної трудності з лексикології, фразеології, історичної граматики, морфології, синтаксису тощо. Сили були майже рівні. На кінцевий результат вплинули бали за творчу роботу.

Мудрі, строгі та справедливі члени журі кафедри української мови (професор С. Л. Ковтюх, доценти О. І. Крижанівська, Т. А. Огарєнко, Г. В. Волчанська) винесли вердикт:
І місцеІвашина Оксана Олександрівна (студентка IV курсу);
ІІ місцеКоломієць Тетяна Русланівна (студентка IV курсу);
ІІІ місцеДейнека Анастасія Василівна (студентка IV курсу);
Козирєва Марина Костянтинівна (студентка IV курсу);
Чорненко Катерина Григорівна (студентка I курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти).

Урочисте нагородження переможців олімпіади відбулося 27 лютого 2020 року під час засідання кафедри української мови.

Усі призери отримали почесні грамоти та подарунки.

Студентки Оксана Олександрівна Івашина та Тетяна Русланівна Коломієць представлятимуть нашу кафедру на загальнонаціональному етапі студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова і література», яку цього року випала честь проводити факультетові філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Побажаймо нашим найкращим філологиням олімпійського спокою, розсудливості, творчого натхнення, нових перемог.

Завідувач кафедри української мови,
професор С. Л. Ковтюх