filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Відбулася чергова відкрита лекція з австрійської культури

В Австрійській фаховій бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда було проведено черговий захід із запланованої серії на тему «Gemütlichkeit als Teil der österreichischen Sprachkultur» («Концепт затишку в австрійській лінгвокультурі»).

Студент факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі есе

Магістрант факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Максим Бричка здобув перемогу в першому Всеукраїнському конкурсі есе «Україна в системі міжнародної освіти», організованому Національним університетом харчових технологій, на який надійшло понад 200 робіт.

Мотивуємо старшокласників до вивчення німецької мови

19 квітня 2024 року на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій був оголошений Днем самоврядування, програма якого передбачала проведення різноманітних заходів із залученням студентів у ролі викладачів та модераторів. Кафедра германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання організувала захід просвітницького та профорієнтаційного спрямування під назвою «Пізнаємо світ з іноземними мовами та зарубіжною літературою». На захід було запрошено учнів «Ліцею «Науковий», «Ліцею «Муніципальний колегіум» та студентів нашого факультету.

Ще один крок на шляху до професії: студенти-магістранти спеціальності «Середня освіта. Англійська мова і література» завершили педагогічну практику

На факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій протягом трьох днів (15–17 квітня 2024 року) проходили підсумкові конференції, присвячені педагогічній практиці студентів магістерського рівня вищої освіти (освітні програми «Середня освіта (Англійська мова та література)»; «Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)»; «Середня освіта (Англійська й німецька мови та зарубіжна література)».

Проби пера студентів 4 курсу: поезія в стилі Дікінсон

Поезія американської авторки Емілі Дікінсон, з якою студенти 4 курсу групи АН20Б спеціальності «Англійська мова та зарубіжна література» знайомляться в межах курсу літератури Великої Британії та США, та весняна краса рідного міста надихають дівчат та юнаків на власні творчі пошуки.