filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Коли програма академічної мобільності поєднується із соціальною роботою та волонтерством

Війна - страшна і ненависна для нас усіх - і тут, і там, за межами України.

Доцент кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Аліна-Алла Степаненко нині перебуває в Німеччині, за програмою академічної мобільності в Університеті Байройту, і допомагає українцям, які знайшли тут тимчасовий захист, опановувати німецьку мову. Для школярів організовує літературні майстер-класи та літературні читання українських і німецьких авторів.

Життя вкотре доводить, що мова має значення, а освіта й культура робить із людини Людину, що дбає не лише про «хліб насущний», адже лише по справжньому розуміючи і плекаючи свою національну мову й культуру, цінуєш та поважаєш іншу так само глибоко й усвідомлено.