filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Викладачі ЦДПУ активно допомагають Україні боротися з агресором на інформаційному фронті

На початку червня Ольга Кирилюк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та журналістики факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, взяла участь у проєкті «UKRAINE IN FLAMES», створеному Українським кризовим медіа-центром, Аналітичним центром Українського католицького університету та ГО «Євроатлантичний курс». Проєкт покликаний пояснити, які пропагандистські засоби Росія застосовує проти України.

Ольга Кирилюк пояснила у своїй доповіді, які репресивні заходи проти української мови Росія вживала протягом століть і те, як Кремль нині використовує російську мову як інструмент ведення інформаційної війни.

f1

Участь у проєкті також взяли:

Тарас Кремінь - уповноважений із захисту державної мови в Україні;

f2

Лариса Масенко - професор Національного університету «Києво-Могилянська академія».

f3

Посилання на доповіді https://www.youtube.com/watch?v=4UP4biROj9Y