filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кафедра української філології та журналістики оголошує конкурс до дня народження нашої видатної сучасниці Ліни Костенко

Умови конкурсу прості:

• обрати і прочитати вірш Ліни Костенко;
  • записати це на відео;
  • відправити відео на пошту: [email protected]

Переможці конкурсу визначатимуться у двох категоріях:

•   найкращий читець серед студентів;
  •   найкращий читець серед учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Конкурс триватиме з 21.02 до 16.03 до 19:00.

Вже 17.03 будуть оголошені імена кращих читців поезій Ліни Костенко, на переможців чекають призи.

Не вагайтесь і беріть участь у конкурсі, адже "кожен фініш — це, по суті, старт" (Ліна Костенко).

Разом із відео просимо надати також інформацію про учасників конкурсу: для школярів  прізвище, ім'я, по батькові, клас, повна назва школи, ліцею чи гімназії, прізвище, ім'я, по батькові вчителя, який допомагав учневі підготувати читання поезії. Для студентів —прізвище, ім'я, по батькові, курс, факультет, назва навчального закладу.