filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Професор Григорій Клочек прочитає відкриту лекцію про Василя Сухомлинського

28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського. Все своє життя він присвятив вихованню й навчанню молоді, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності.
У рамках проєкту «Посіяти в душі добро» в Обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського у відділі обслуговування користувачів відбудеться публічна лекція професора Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Григорія Клочека «Василь Сухомлинський як Людина, Вчений, Педагог».
26 вересня о 15:00 запрошуємо до книгозбірні усіх охочих, хто цікавиться життям та творчістю видатного земляка.