filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кафедра української філології та журналістики запрошує на онлайн-балачку про мову

«Історія нині не просто переписується – вона переписується українською мовою». Так стверджує Сергій Жадан. Чи погоджуєтеся ви з тим, що сучасний процес українізації можна вважати незворотним?
Будемо з’ясовувати це 25 жовтня 2023 року о 15:00 у ході онлайн-балачки «Мода на українську: тренд чи системна зміна?» за посиланням https://meet.google.com/vbs-rfhg-jbh

Також обговоримо:
- що таке «орозмовлення» і чи порушує воно унормованість української мови;
- як українська мова розширила свої функції після повномасштабного вторгнення;
- як мова реагує на резонансні події і чим «політичний правопис» відрізняється від звичайного.

Запрошуємо філологів і філологинь, а також усіх, для кого ця тема важлива.
Наші незмінні спікери: філологині Ольга Крижанівська й Ольга Кирилюк та історик Юрій Митрофаненко.
І, звісно, будемо раді почути всіх охочих.

Балачку організовує кафедра української філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.