filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

На кафедрі перекладу, прикладної та загальної лінгвістики відбулась олімпіада з перекладу з німецької мови

Участь в олімпіаді взяли студенти ІІІ та ІV курсів спеціальності 035 Філологія.

Олімпіада відбувалась у два етапи:
1. Письмовий переклад публіцистичного тексту з німецької мови українською
2. Усний переклад політичної новини з німецької мови українською
За результатами першого етапу пʼять студентів, що показали найкращий результат, пройшли далі та виборювали призові місця під час усного перекладу.
Усі студенти проявили неабиякі знання в галузі перекладу та показали свою майстерність володіння словом.
У підсумку, перше місце розділили студентки ІІІ курсу - Морозова Марія (спеціальність 035 Філологія 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька) та Ільїна Олександра (спеціальність 035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська). Друге місце посів Рішко Богдан, студент IV курсу спеціальності 035 Філологія 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька. Третє місце виборов Шевченко Микола, студент ІІІ курсу спеціальності 035 Філологія 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська.
Усі учасники були відзначені грамотами та за перше місце переможці отримали книжки для розвитку навичок креативного письма.
Дуже радіємо активності та знанням наших студентів!
Вдячні за сприяння у проведенні олімпіади деканату факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій.