filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Цикл відкритих лекцій в межах австрійсько-українських культурних та наукових відносин на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій продовжується

22 квітня 2024 року з доповіддю виступила Морозова Марія, студентка ІІІ курсу спеціальності 035 Філологія 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька. Тема лекції: «Флагман сучасної європейської літератури: творчий світ Крістофа Рансмайра». Науковий керівник - Лашко Анна Сергіївна, асистент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики.

З вітальним словом виступив професор Олександр Миколайович Білоус, директор Австрійської фахової бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда.

Марія ознайомила слухачів із творчістю австрійського письменника Крістофа Рансмайра, по праву визнаного одним із найавторитетніших німецькомовних авторів сучасності.

Хочемо висловити подяку директорці наукової бібліотеки Шульзі Ользі Антонівні за сприяння в проведенні заходу, а також усім працівникам бібліотеки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за гостинність у читальному залі.