Наукові конференції ЦДУ

Вітаємо переможців чемпіонату України з пауерліфтингу

У Коломиї з 26 квітня по 2 травня 2024 року відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

Команду від Кіровоградської області представили студенти факультету фізичного виховання ЦДУ ім. Володимира Винниченка Борщ Олександра, студентка 3 курсу групи СП21БЗ, та Яценко Олександр, студент 1 курсу групи ФК23Б-ІІ.

Борщ Олександра, виступаючи в віковій категорії юніорки, встановила рекорд України у вправі присідання 161.500 кг. Її виступ став тріумфом, адже вона здобула:

• 1 місце у присіданні;
  • 2 місце в жимі лежачи;
  • 1 місце в тязі;
  • 1 місце в сумі триборства.

Також Олександра посіла 3 місце в абсолютній першості серед усіх юніорок за формулою ІPF.

Яценко Олександр у віковій категорії юнаки виборов у вправі:

• присідання - 2 місце;
  • жим лежачи-2 місце;
  • тяга - 1 місце.

За сумою триборства студент став чемпіоном України. Також за формулою ІPF Олександр посів 1 місце серед юнаків.

Збірна юніорок посіла друге командне місце, а юнаки вибороли третє командне місце.

За результатами змагань студенти факультету фізичного виховання, переможці чемпіонату України, мають честь представляти Україну на чемпіонаті світу та Європи.

1 3

Борщ Олександра в складі збірної команди України вирушила на Чемпіонат Європи з пауерліфтингу, який проходитиме з 4 травня по 12 травня у Люксембурзі. Тренер спортсменів – Юлія Бондаренко.

Вітаємо наших спортсменів і тренера з перемогою! Бажаємо вдалих виступів на чемпіонаті світу та Європи!