Випуск 2024: випускники-магістри отримали дипломи

24 січня 2023 року у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури.

Ректор університету Євген Соболь і декани факультетів привітали випускників, побажали нових досягнень, радості від здобутої професії та успіхів.

Євген Соболь зазначив: «Магістратура – це значний крок у становленні вас як науковців, інвестиція в особистий і професійний розвиток. Ви не тільки невід’ємна частина альма-матер, а відтепер повноправно й беззаперечно належите до наукового товариства – тож пишаємося вами».

Цього року дипломи магістрів отримали 500 випускників. 106 магістрів  отримали дипломи з відзнакою.

Вітаємо вас, наші випускники! Нехай здобуття магістерського ступеня стане важливим етапом у вашому житті! Перемог!