Заходи спрямовані на запобігання корупції

Результати анонімного опитування думки працівників університету про корупційні ризики

Відповідно до «Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» затвердженого Наказом НАЗК від 27.05.2021 року № 277/21; Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в університеті та Наказу Ректора від 22.09.2023 року № 177-ун (про план проведенння моніторингових досліджень у ЦДУ ім. В. Винниченка)  та Розпорядження від 21 березня 2024 року № 14 «Про моніторингове дослідження» з 25 до 28 березня 2024 року проходило анонімне опитування серед працівників Університету.

Щодо презентації результатів пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків

Міністерство освіти і науки в рамках  програми USAID «Справедливість для всіх» запросило 25 січня 2024 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка на онлайн-захід, присвячений презентації результатів реалізації пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків у трьох правничих школах України. Наш навчальний заклад представляла уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцент Олена Окопник.

Про результати анонімного опитування серед студентів університету про корупцію в освітньому процесі

Відповідно до «Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» затвердженого Наказом НАЗК від 27.05.2021 року № 277/21, Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в Університеті та  Розпорядження Ректора від 29 листопада 2023 року № 7 «Про моніторингове дослідження», з 4 грудня по 7 грудня 2023 року проходило анонімне опитування серед студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

ЦДУ взяв участь у інтерактивній лекції з антикорупції в ЗВО

6 грудня 2023 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка взяв участь в інтерактивній лекції для студентів з антикорупції в закладах вищої освіти. Захід провела Асоціація юридичних клінік України у партнерстві з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) у межах проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика», що реалізується за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».

У ЦДУ відбувся круглий стіл «Конфлікт інтересів в антикорупційному законодавстві»

Щороку перед Міжнародним днем запобігання корупції в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка проводяться заходи, присвячені запобіганню та боротьбі з корупцією. Цьогоріч на факультеті історії, бізнес-освіти та права 30 листопада відбувся круглий стіл на тему «Конфлікт інтересів в антикорупційному законодавстві», організатором якого є уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент Окопник О.М. Співорганізатор – Юридична клініка «Аrtium De Lex» ЦДУ імені В. Винниченка під керівництвом доцента кафедри права та правоохоронної діяльності, кандидата юридичних наук, доцента Зеленко І.П.