Спортивне свято для викладачів та співробітників педагогічного університету

15 червня 2019 року напередодні Трійці профспілковий комітет Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка організував для викладачів та співробітників вишу чудове спортивне свято на базі «Буревісник». Ініціаторами, організаторами та натхненниками веселих, творчих, азартних, динамічних конкурсів виступили представники факультету педагогіки та психології – заступник декана з навчально-виховної роботи Шарапова Тетяна Анатоліївна, доцент Горська Олена Олександрівна та студенти факультету.

Незважаючи на спекотну але вітряну погоду, викладачі та співробітники сформували шість команд (різні за кількістю учасників, були й змішані міжфакультетські збірні), які взяли участь у семи конкурсах: «Дивовижний волейбол» – учасникам пропонувалося зіграти у своєрідний волейбол великою кулею, яку кидали ковдрою через сітку; «Джойстик» – дві команди повинні були попасти кульками в обруч на землі, вигравала команда, чиї кульки попадали у коло більше разів; «Повесели друзів» – команди суперниці на час (хто перший) по черзі розкидали кубики в обруч на землі й збирали їх; «Не прогай свій шанс» –команда за допомогою палиць повинна дуже обережно пронести м’ячик на певну відстань (вправа вимагала координації й узгодженої дії учасників); «Переправа» – вельми цікаве змагання на дотримання рівноваги й еквілібристики, необхідно було пройти команді по вузькій дошці оминаючи один одного; «Дружня підтримка» – команди-суперниці на швидкість й точність повинні були передавати м’яч один одному; «Коло дружби» – команді необхідно було показати вправність й узгодженість дій, передаючи один одному палиці. Ізюминкою змагання були творчі конкурси: пара факультету історії та права подружжя Л.В. Пономаренко та О.А. Житков показали вправність у танці вальсу; команда факультету педагогіки та психології піснею й театральною репризою чудово відтворили вірш Т.Г. Шевченка; команда факультету філології та журналістики в оригінальній обробці (із студентського життя під час складання сесії) продекламували й зобразили байку про мураху та бабку; представники факультету фізичного виховання показали, що й викладачі можуть стояти на голові (у буквальному розумінні); «молода» команда природничо-географічного факультету, як вони себе представили, показали чудовий танець й оригінальний сольний спів Г.В. Дефорж.

Усі учасники спортивного свята залишилися задоволеними, отримали позитивні емоції, веселий настрій, смачні призи від спонсора – профкому університету. І як кожне змагання тут також були переможці. Найбільше кількість балів (по 19) набрали дві команди – факультету фізичного виховання та факультету педагогіки та психології, друге місце (18 балів) отримала дружня команда «Логос» із факультету філології та журналістики, третє – поділили природничо-географічний факультет та представники бібліотеки (по 16 балів) й четверте – команда істориків «Кліо» (12 балів).

Будьмо спортивними, веселими, життєрадісними, креативними!