Відбулася зустріч з гарантами освітніх програм

Учора, 1 травня 2024 року, гаранти освітніх програм кафедри української філології та журналістики провели зустріч зі стейкхолдерами: обговорили положення проєкту «Стандарту вищої освіти» за спеціальністю «014 Середня освіта» та особливості їх впровадження під час підготовки спеціаліста за освітніми програмами Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Участь в обговоренні взяли начальник управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області Лілія Сергіївна Синчук, директор КЗ "Ліцей "Новенський" Кропивницької міської ради Кіровоградської області» Катерина Сергіївна Демешко, а також завідувач кафедри української філології та журналістики, доктор філ.наук, доцент Ольга Леонідівна Кирилюк та канд.філ.наук, доцент Людмила Петрівна Кричун — автори і розробники програм.

До обговорення проєкту Стандарту доєдналися колеги-викладачі факультету математики, природничих наук та технологій, зокрема доктор іст. наук, професор Ренат Ярославович Ріжняк.