filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кафедра української філології та журналістики

Кафедра української філології та журналістики здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

Бакалаврат

014 Середня освіта (Українська мова і література та Англійська мова і зарубіжна література)
014 Середня освіта (Українська мова і література) та медійна комунікація
061 Журналістика

Магістратура

014 Середня освіта (Українська мова і література)

Кафедру очолює доктор філологічних наук Кирилюк Ольга Леонідівна.

Освітні програми, орієнтовані на підготовку фахівців для середньої освіти, забезпечують доктори філологічних наук, професори Г.Д.КлочекС.П.Михида; кандидати філологічних наук – О.І. КрижанівськаІ.М. ДемешкоЛ.П. КричунГ.М. ВолчанськаТ.А. НестеренкоС.Л.Ковтюх, О.Ф.Буряк, О.О.Гольник.

Освітню програму 061 Журналістика забезпечують кандидати наук О.О. ГундерукН.М. ФенькоР.В. Пикалюк та провідні працівники місцевих медіа.

Випускники працюють

• у школах (учителі української мови й літератури)
  • у всеукраїнських та місцевих ЗМІ, зокрема на радіо- й телебаченні;
  • на посадах:
    • SMM-менеджера,
    • копірайтера,
    • редактора,
    • коректора,
    • маркетолога в редакціях і видавництвах.

Викладачі та студенти кафедри постійно працюють у царині популяризації української мови, беруть активну участь у громадських, мистецьких та культурних заходах різних рівнів.