У межах Міжнародного проєкту «Дні Шекспіра в Україні - 2023» Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури спільно з Українським міжуніверситетським шекспірівським центром Запорізького національного університету провели спеціальний захід - науково-практичний семінар для вчителів, модераторами якого виступили професор Наталія Миколаївна Торкут і професор Юрій Іванович Ковбасенко.

У середу 31 травня 2023 року о 15 годині відбудеться Zoom-зустріч з кандидатом філологічних наук, доцентом, доцентом кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Дацькою Тетяною Олексіївною.
Поговоримо про мовні особливості текстів завдань ЄВІ з англійської мови та про те, як ефективно підготуватися до складання тесту ЄВІ з англійської мови.
Для участі в зустрічі прохання зареєструватися за посиланням. У цій же гугл-формі можна задати своє питання за темою зустрічі.

17 травня 2023 року на кафедрі германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання відбувся захист курсових робіт. Студенти групи АН19Б під керівництвом доцентів кафедри Ольги Долгушевої та Вікторії Кочубей провели власні наукові дослідження з методики навчання англійської мови в середній школі.

11 травня 2023 року в Австрійській фаховій бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда, яка розміщується у читальному залі філологічних дисциплін бібліотеки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, відбулася друга відкрита лекція із циклу лекцій «Література та культура Австрії». Тема лекції: «Віденська кава з українським смаком: легенда про Юрія (Георга Франца) Кольчицького». З вітальним словом до студентів виступив професор Олександр Білоус, за ініціативою якого у стінах нашого університету була відкрита Австрійська бібліотека імені Бернгарда Штільфріда. Лекторка — доцентка кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Тетяна Токарєва — ознайомила студентів із цікавими фактами, пов’язаними з появою кави в Австрії та подробицями легенди про Юрія Кольчицького, вихідця з України, якому належить рецепт всесвітньо відомої віденської кави.

Сьогодні студенти-бакалаври випускного курсу стоять перед вибором: чи продовжувати навчання, вступивши в магістратуру, чи ні, надавши пріоритет іншим сферам життя. Представники кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання зустрілись зі студентами спеціальностей "Англійська мова та література" та "Німецька мова та література", щоб розказати про особливості навчання в магістратурі на спеціальності "Англійська і німецька мови та зарубіжна література".