filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Викладач ЦДУ взяла участь у міжнародній конференції TESOL «Викладачі англійської – носіям інших мов» в США

Доцент кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Вікторія Кочубей взяла участь у міжнародній конференції TESOL «Викладачі англійської – носіям інших мов», яка проходила з 20 по 23 березня 2024 р. в м. Тампа, штат Флорида, США.

“Making Classroom Observation Matter”: доценти Національного університету "Чернігівський колегіум" Надія Грицик та Світлана Смоліна прочитали лекцію студентам ЦДУ

12 квітня на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, на запрошення кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання,  відбулась гостьова лекція доцентів Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка кандидата педагогічних наук, доцента Надії Володимирівни Грицик та кандидата педагогічних наук, доцента Світлани Володимирівни Смоліної. Лекція "Making Classroom Observation Matter" проводилась англійською мовою і була присвячена одному зі способів підвищення власної педагогічної майстерності – педагогічному спостереженню за організацією та проведенням уроку англійської мови.

Заслужений вчитель України Олександр Каєнко прочитав лекцію майбутнім вчителям зарубіжної літератури

Учора, 10 квітня 2024 року, на запрошення кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання, учитель зарубіжної літератури Новоукраїнського ліцею «Лідер» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області, учитель-методист, автор шкільних програм і підручників, переможець конкурсу «Учитель року – 2001» у номінації «Зарубіжна література», Заслужений вчитель України Олександр Каєнко прочитав лекцію для студентів факультету української філології та іноземних мов та соціальних комунікацій, майбутніх вчителів зарубіжної літератури.

Викладачі та студенти ЦДУ відвідали лекцію в рамках проєкту «Дні Шекспіра в Україні – 2024»

9 квітня 2024 року викладачі та студенти кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання в рамках проєкту «Дні Шекспіра в Україні – 2024» відвідали зум-лекцію доктора Давіда Мазіашвілі, доцента Тбіліського університету імені Іване Джавахішвілі, наукового співробітника REES Оксфордського університету на тему «Shakespeare's Julius Caesar and Sturua's vision of political power».

Професор Олеся Любашенко прочитала гостьову лекцію для майбутніх філологів

На запрошення кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання 8 квітня 2024 року відбулась гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри методики викладання української та іноземних мов і літератур Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олесі Вадимівни Любашенко на тему: «Текстово-комунікативне навчання мови: світовий, вітчизняний досвід і проблемні питання лінгводидактики».