Історії успішних випускників

hist"Історії успішних випускників" - промоційний проект про успішних випускників кафедри видавничої справи та редагування, ініціатором якого стала Вікторія Салогуб, студентка 44-ої групи факультету філології та журналістики КДПУ ім. В.Винниченка

Медіа-клуб

mcСтворений у 2007 році з метою знайомства студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» та студентів інших спеціальностей,яких цікавить медіа-діяльність, з учасниками інформаційного простору м. Кіровограда.

За період діяльності гостями медіа-клубу були редактори та журналісти провідних кіровоградських газетних та інтернет-видань, ведучі та редактори Кіровоградської обласної телерадіокомпанії.

В рамках проекту були проведені такі заходи:

• вечір пам'яті В.Чорновола;
  • круглий стіл на тему "Мовна політика і мовна ситуація в сучасних ЗМІ”;
  • зустріч із журналістами газети «Україна-Центр»;
  • зустріч із редактором телевізійних каналів «НТН», «СТБ», «К1» Сергієм Мамаєвим;
  • зустріч із видавцями та письменниками Віталієм та Дмитром Капрановими;
  • зустріч із Заслуженим журналістом України Броніславом Куманським.

Конкурс «Шкільна журналістика»

shjurКонкурс проводиться з 2011 року серед учнів загальноосвітніх шкіл Кіровоградської області.

Конкурсні роботи оцінює журі, до якого входять викладачі кафедри видавничої справи та редагування і провідні журналісти кіровоградських видань.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:"Майбутній журналіст","Наша газета","Фотожурналіст".

Форум видавничих проектів

fvpВідбувається як промоційний захід, на якому студенти перед директорами провідних  кіровоградських видавництв презентують свої видавничі проекти, створені в межах фахових дисциплін та як кваліфікаційні випробовування (бакалаврські проекти). Вперше проведено у 2011 роц

Медіа-кемп «Чистий простір»

mkcpЕкспериментальний табір «Чистий простір» заснований у 2011 році з метоюстворити особливе інформаційне поле, в якому виразніше відчуються специфіка сучасних та традиційних ЗМІ.Основними напрямками роботи табору є:

• неформальна освіта в галузі медіа;
  • пропаганда активних видів відпочинку;
  • екологічне виховання.

Учасники табору – активні, небайдужі, свідомі люди – студенти, працівники ЗМІ, члени громадських організацій, колишні випускники, викладачі КДПУ ім. В. Винниченка.

Видавничі посиденьки

posidНетрадиційний формат презентації видавничих проектів студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування». Започаткований у 2013 році в межах дисципліни «Редакційно-видавничий фах».

Зміст «Видавничих посиденьок» визначається специфікою навчальних модулів та кінцевиими видавничими проектами, які готують студенти та презентують студентській спільноті.

Цієї осені вийшла в світ нова студентська газета факультету філології та журналістики – «П’ять поверхів». Вона створюється зусиллями студентів спеціальності «Видавнича справа і редагування».

На дванадцяти сторінках газети ви можете дізнатися про останні новини з життя факультету, отримати інформацію про культурне життя міста, прочитати статті, огляди, інтерв’ю з цікавими людьми і багато-багато іншого.

Якщо вам не пощастило отримати друкований примірник газети, з нею можна ознайомитись на сайті кафедри видавничої справи і редагування: www.vsr-cathedra.at.ua

Тож редакція газети бажає Вам інформаційного задоволення!