10 травня 2018 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний майстер-фест «Формуємо інформаційну культуру разом».

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

26 квітня 2018 року на факультеті філології та журналістики відбулося показове засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми лексикології та граматики української мови» (керівник С. Л. Ковтюх). Перед присутніми виступили Тетяна Осніговська – магістрантка першого року навчання, переможець (диплом І ступеня) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), що відбувся в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, та Марія Зобенко – студентка четвертого курсу, учасниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

20–21 квітня 2018 року відбулася регіональна науково-практична конференція «Сучасна лінгвістична освіта», яку спільно організували й провели кафедра української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, науково-методична лабораторія гуманітарно-естетичних дисциплін Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та кафедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Одинадцятого квітня на факультеті філології та журналістики відбулася зустріч з представниками юридичної клініки університету, керівником якої є Валентина Іванівна, Владимирова, доцент кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права факультету історії та права.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Як часто Вам доводилося бачити людину, роль якої у становленні сучасної української літератури є надважливою?

Одинадцятого квітня в театрі ім. М.Кропивницького відбулася, як на мене, значуща подія для літераторів та просто поціновувачів мистецтва слова - літературний вечір Юрія Андруховича, «патріарха сучукрліту».