Кафедра української та зарубіжної літератури ЦДПУ ім. В.Винниченка запрошує усіх охочих взяти участь в онлайн-конференції на тему «Василь Стефаник як неперевершений майстер новели: із погляду сьогодення» (До 150-річчя з дня народження письменника).

18 березня 20201 року, напередодні Всесвітнього дня поезії, у Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості зібрались молоді поети та поетеси Кіровоградщини, щоб визначити найкращого серед них. Цього року через карантинні вимоги конкурс відбувався онлайн на платформі Zoom.

31 березня 2021 року на кафедрі української мови відбулося справжнє свято – звітна наукова конференція викладачів та аспірантів секції «Українська мова». Керівник секції: професор С.Л.Ковтюх, секретар: лаборант В.В.Бойко.

Кожен із нас –
це унікальний всесвіт ідей,
методик, прийомів,
способів навчання

Під час навчання ми часто чули: «педагогічна практика – це справжня перевірка готовності майбутнього вчителя до роботи в школі». І ось цей момент настав!

Факультет філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» запрошує учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області взяти участь у конкурсі «Шкільна журналістика», який буде проводитися в таких номінаціях:

Інформацію надано факультетом філології та журналістики