29 травня 2019 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка відкрито пам’ятну дошку відомому науковцю і педагогу Леоніду Куценку.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

19 квітня традиційно у форматі «MEDIA SCHOOL FEST» завершився щорічний конкурс для учнівської молоді «Шкільна журналістика», який уже вдев’яте проводила кафедра журналістики, видавничої справи та редагування у партнерстві з Агенцією сталого розвитку «Хмарочос».

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"

3–4 квітня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання).

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Першого квітня відзначається Всесвітній день сміху! Це чудовий привід для того, аби подарувати гарний настрій і собі, і друзям.

Як припускають науковці, до нас це свято прийшло з Німеччини, імовірно, на початку XVIII століття. Його називали ще брехливим днем  або Марією-брехухою – одним із народних прізвиськ Марії Єгипетської - святої VI століття, день вшанування якої за старим стилем збігається з першим квітня. Того дня дівчата дурили людей, аби верховодити майбутнім чоловіком.

Час минає швидко. І та практика, якої ми так боялися, стала тією практикою, якої нам дуже не вистачатиме. Діти, уроки, заходи, екскурсії… Ми повернулися в школу, але цього разу в ролі вчителів.