18 лютого на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» у межах програми підвищення кваліфікації «Розвиток загальних компетентностей педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти» відбулося заняття для вчителів. У якості асистента на ньому працювала і студентка другого курсу факультету філології та журналістики, культорг факультету – Єлизавета Єрещенко.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

25 лютого в обласній науковій бібліотеці імені Д. Чижевського літературознавець професор Григорій Клочек провів відкриту лекцію про Лесю Українку. Цікаві факти з біографії поетеси та членів її родини, широкий історичний контекст, емоційний виклад за законами сторітелінгу - це те, що вирізняє виступи Григорія Дмитровича і забезпечує успіх у слухачів!

23 лютого відбулася презентація історико-краєзнавчої книги "Роки боротьби на Єлисаветчині. 1920". Це вже третя книга в цій серії, попередні дві були про 1918 і 1919 роки. Загалом, серія приурочена 100-річчю Української революції 1917-1921 рр.

3 та 4 лютого у ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся “Онлайн Feel Fest: Фестиваль літератури, мистецтва та медіа-2021”. Цьогоріч через карантинні обмеження всі заходи проводилися онлайн. Але це не завадило всім учасникам відвідати майстер-класи та пізнавальні бранчі із запрошеними гостями.

16 лютого 2021 року кафедра української мови нарешті наживо провела церемонію нагородження переможців традиційного конкурсу навчальних проєктів «З книжних слів набираємося мудрости…», присвяченого 9 Листопада – Дню української писемності та мови.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики