27 листопада 2020 року кафедра української мови вперше в ZOOM провела традиційну лінгвістично-гумористичну забаву «Фразеологія – як життя, життя – як фразеологія». Змагалися дві команди другокурсників – «Захмарні» (капітан Максим Бричка) та «Валер’ян Підмогильний» (капітан Єлизавета Єрещенко).

Наша сьогоднішня іменинниця – Мова – має свої радости і печалі, невичерпні багатства й викрадені чи понищені мовостатки. Має вона й свої секрети, які довіряє тільки найвірнішим своїм прихильникам, які все життя присвятили служінню Слову.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

ДЯКУЮ ТОБІ, ОСЕНЕ!..

Осінні дні розтікалися медами. Їм офірували всю людську любов, слабосилі видива й тривкі спогади, вбираючи сонце й па́хілля жовтневого полудня. Яке сонце променилося в ті теплі дні терену й винограду! Се була пора, коли зливи настоювалися, вагітніли, а натомість дощило сонцем - воно було сливе всюди: самітні алеї сочилися сонцями, масні тіла дерев стікали від сонць, а сонячні дощі квапилися пролитися, спливти, заки не знегодило. Кождий із нас любив сю пору – ми ставали людьми.

ХУТІР НАДІЯ

Є місця, до котрих мусиш повертатися час від часу. Не з примусу, з власної волі, дослухаючись до голосу внутрішнього, переглядаючи кіноплівки спогадів. Одним із таких місць є хутір Надія. Три роки поспіль ми їздимо в це затишне, осінньо-атмосферне місце та й цьогоріч нарихтували вози.

Будьмо знайомі! Мене звати Дар’я Гейко. Я студентка першого курсу факультету філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.