Сучасна освіта не стоїть на місці, та ще й додає різних сюрпризів, наприклад, дистанційне навчання. Тому, як на мене, фраза про те, що педагог має вчитися впродовж усього свого життя, є, як ніколи, своєчасною.

Так, ми, вчителі, повинні йти кроків на три-п’ять попереду всієї системи освіти, інакше ті, кого ми навчатимемо, будуть відставати від потреб суспільства, не справлятимуться з його викликами.

І знову на нашому факультеті подія: захистив докторську дисертацію ще один мудрий і надрозумний викладач, цікава людина, котра має особливе відчуття гумору, тихий і благородний чоловік з глибинною повагою до всього жіночого, великодушний і порядний колега, оптиміст і «душа» будь-якої компанії – Олександр Петрович Білих.

Зараз мені 24, а до порогу цього, такого рідного мені тепер, університету я прийшла у 18. Стояла на сходах, затамовувавши подих від архітектури двоповерхового корпусу, і мріяла, як вперше прийду на лекцію, якими будуть ці суворі і мудрі викладачі. І я страшенно боялася не потрапити на державне місце, тоді це було питання "життя" та "смерті". Ну, інакше кажучи, питання чи матиму я вищу освіту взагалі. Про це не напишеш коротко. Здається, це історія одного маленького життя - студентського.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Факультет філології та журналістики нещодавно поповнився ще одним доктором філологічних наук! Підтверджено цей науковий ступінь нашій молодій і перспективній колезі.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики