У березні 2022 року доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, викладач іспанської мови Катерина Бондаренко дала інтерв’ю журналістам центрального державного каналу Іспанії RTVE.

У рамках діяльності наукового гуртка «Індивідуалізація процесу вивчення іноземної мови на немовних факультетах» (науковий керівник: доцент кафедри лінгводидактики та іноземних мов  Ярослав Олександрович Черньонков) студенти 1-2 курсів факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції та опубліковали статті в Студентському науковому віснику. Теми студентських доповідей та статей:

Вже кілька років поспіль Інформаційний Центр ЄС в Кіровоградській області за сприяння ректора Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка професора Соболя Є.Ю., у співпраці з  Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості, Радою євроклубів Кіровоградщини, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» та Агенцією регіонального розвитку Кіровоградської області бере участь у заходах, приурочених Дням Кар’єри ЄС в Україні. Як і в попередні роки, мета цих заходів — поширення знань і навичок серед українських студентів і молоді в контексті європейської інтеграції України, а саме пошук себе на ринку праці, успішне працевлаштування та подальший саморозвиток.

11 травня 2022 доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Катерина Бондаренко взяла участь в круглому столі в університеті Альфонсо X Сабіо (Мадрид, Іспанія).

12 травня 2022 року на кафедрі української мови та журналістики відбувся захист курсових робіт, науковими керівниками яких є доцент Т. А. Огарєнко, доцент Т. В. Ліштаба, професор С. Л. Ковтюх.