Доброю традицією на факультеті філології та журналістики є зустрічі студентів з найкращими випускниками, які стали успішними вчителями, мають вагомі професійні здобутки і завжди готові поділитися своїм досвідом з майбутніми колегами. Однією з таких творчих особистостей є Тетяна Василівна Дубок, учитель української мови і літератури Знам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, учитель-методист, учитель вищої кваліфікаційної категорії, переможець конкурсу “Учитель року”.

28 березня до студентів факультету філології та журналістики завітала переможниця обласного туру XXІII Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Українська мова та література» Наталя Анатоліївна Бугайова – учитель Новопразького НВК Олександрійського району Кіровоградської області.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Минулого тижня благословенна уманська земля гостинно зустрічала найкращих юних філологів з усіх куточків нашої держави.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

На факультеті філології та журналістики завершилась педагогічна практика, яку проходили бакалаври, майбутні вчителі української мови та літератури.

Майже однойменну назву мала непересічна подія, що відбулася в міській обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка – вечір-спомин про цю мужню, легендарну людину, справжнього патріота України, який присвятив боротьбі за неї все своє життя.