22 березня 2023 року відбулась чергова зустріч з учнями старших класів нашого регіону. Цього разу декан факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Олена Габелко, разом з представниками кафедр та головою профспілкового комітету студентів ЦДУ Кариною Малою, завітали до загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 10 Кіровоградської міської ради.

Конкурс Ліни Костенко на краще читання поезії Ліни Костенко англійською та німецькою мовами, що його проводила кафедра германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання, завершився. Оргкомітет отримав понад 150 робіт від учасників з різних куточків України та різних навчальних закладів. Учасники проявили себе не лише як гарні читці, але й як креативні особистості. Саме тому перед важким вибором постало журі, що мало визначити — і це не перебільшення — кращих з кращих!

Конкурс на краще читання поезії Ліни Костенко, оголошений кафедрою германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, неочікувано навіть для самих організаторів став всеукраїнським.

Запрошуємо учнівську та студентську молодь взяти участь в обласному літературному конкурсі авторських творів «Батл молодих поетів», який проходитиме з 20 березня до 20 квітня 2023 року.

Кафедра української філології та журналістики факультету філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ імені Володимира Винниченка щиро дякує усім, хто взяв участь у конкурсі декламаторів творів Тараса Шевченка.