Важливою складовою всебічного гармонійного розвитку особистості є естетичне виховання. Це складний процес формування цілісного сприйняття і правильного розуміння прекрасного у мистецтві та дійсності, а також здатність до творчого самовиявлення. Саме про такий розвиток студентів невтомно дбають викладачі ЦДПУ ім. В.Винниченка.

3 жовтня 2021 р. студенти 3 курсу відділення іноземних мов факультету філології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка разом зі своєю викладачкою англійської мови Анною Ляшук мали чудову можливість поспілкуватися в онлайні з канадським актором Аланом Легросом (Alan Legros).

7 та 8 жовтня 2021 року викладачі факультету філології взяли участь у дводенному тренінговому семінарі "Розвиток компетентності у мовному оцінюванні викладачів та майбутніх вчителів іноземних мов", від міжнародної організації Ukrainian Association for Language Testing and Assessment на базі Мовного Центру нашого університету.

Чарівники та чарівниці кафедри лінгводидактики та іноземних мов оголошують приурочений до славного свята Геловін конкурс на найкращий жахастик у двох номінаціях - українською та англійською мовою. Обсяг: від 1,5 до 3 тис.слів. На переможців чекають призи (you'll be surely treated)!

29 вересня, у день відкриття щорічної виставки АгроЕкспо, студенти факультету філології разом з головою студради факультету та заступником декана факультету проводили профорієнтаційну роботу серед відвідувачів виставки. Окрім інформації щодо вступу до університету, студенти приготували цікаву вікторину, за завданнями якої треба було правильно вимовити декілька англійських слів або ж поставити правильний наголос в українських. Охочих перевірити свої знання було більше ніж достатньо. За успішно виконане завдання відвідувачі отримували солодкі призи.