Будьмо знайомі! Мене звати Дар’я Гейко. Я студентка першого курсу факультету філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Студентка четвертого курсу факультету філології та журналістики Ірина Маслюкова стала дворазовою лауреаткою премії для журналістів PRESSZVANIE у номінації "Відкриття року". Призові місця отримали тексти:

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Минув перший навчальний тиждень для вчорашніх випускників – і нинішніх першокурсників. Вони вже потроху освоюються в аудиторіях, звикають до університетського розкладу, знайомляться з викладачами. І згадують перший день в якості студента як сон – повний хвилювань і нових знайомств, сонячний і щасливий.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

31 серпня 2020 року Вчена рада Центральноукраїнського державного педагогічного університету присвоїла відомому письменнику ГРИГОРІЮ ДЖАМАЛОВИЧУ ГУСЕЙНОВУ звання почесного професора.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Сучасна освіта не стоїть на місці, та ще й додає різних сюрпризів, наприклад, дистанційне навчання. Тому, як на мене, фраза про те, що педагог має вчитися впродовж усього свого життя, є, як ніколи, своєчасною.

Так, ми, вчителі, повинні йти кроків на три-п’ять попереду всієї системи освіти, інакше ті, кого ми навчатимемо, будуть відставати від потреб суспільства, не справлятимуться з його викликами.