Цими святковими днями ми часто згадуємо про одного з найвизначніших викладачів нашого університету, 
критика, літературознавця, доктора філологічних наук, професора кафедри української літератури - Василя Петровича Марка. 
Його неповторні лекції, неймовірної глибини статті й підручники, вдумливі бесіди про таїну художнього слова, лукавий погляд, доброзичлива посмішка та шляхетні манери назавжди залишаться у пам'яті кожного, хто мав честь бути його студентом чи колегою. 6 січня 2021 року йому виповнилося б 85 років. 
 
До вашої уваги спогади Григорія Дмитровича Клочека про Василя Марка  - колегу, викладача, друга. 

11 грудня 2020 року пройшло друге заняття на тему «Інфогігієна у соціальних мережах». Оксана Мороз, авторка ініціативи «Як не стати овочем», розповіла учасникам про нову інформаційну еру та про той базис знань, який повинна мати сучасна людина, щоб вижити у цифровому світі.

8 грудня 2020 року на інтернет-платформі ZOOM кафедра української мови провела церемонію нагородження переможців традиційного конкурсу навчальних проєктів, який проходив під гаслом «З книжних слів набираємося мудрости…» (Нестор Літописець) і був присвячений 9 Листопада – Дню української писемности та мови.

Участь у проєкті допоможе вам навчитися протидіяти фейкам, розвивати критичне мислення – власне і своєї громади, розпізнавати маніпуляції у соціальних мережах та ЗМІ, знайомитися з топовими експертами та крутими медіаосвітніми проєктами.

27 листопада 2020 року кафедра української мови вперше в ZOOM провела традиційну лінгвістично-гумористичну забаву «Фразеологія – як життя, життя – як фразеологія». Змагалися дві команди другокурсників – «Захмарні» (капітан Максим Бричка) та «Валер’ян Підмогильний» (капітан Єлизавета Єрещенко).