Без журналістів важко уявити сучасний світ. Вони виконують важливу місію: інформують про події, формують суспільну думку і цінності.
Сьогодні на плечі тих, хто залишився вірним професії, лягає інше надскладне завдання — бути очима для цивілізованого світу. Вже два роки поспіль комітет Пулітцерівської премії відзначає сміливість та професійність українських журналістів. Адже завдяки їхній праці світ бачить масштаби однієї з найкривавіших війн XXI століття і розуміє, хто у цьому протистоянні займає сторону добра.

Запрошуємо докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (аспірантів, здобувачів) до публікації у новому числі фахового збірника "Наукові записки. Серія "Філологічні науки". Термін подання матеріалів - до 27 червня 2023 року.
Завантажити інформаційний лист із умовами публікації та вимогами до оформлення матеріалів можна за посиланням.
Офіційна сторінка видання: https://journals.cusu.in.ua/index.php/philology/homepage

25 травня 2023 року в Австрійській фаховій бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда, яка знаходиться в будівлі бібліотеки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, відбулася завершальна лекція на тему: «Пауль Целан: українсько-австрійський майстер слова» з циклу відкритих лекцій «Література та культура Австрії».

У межах Міжнародного проєкту «Дні Шекспіра в Україні - 2023» Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури спільно з Українським міжуніверситетським шекспірівським центром Запорізького національного університету провели спеціальний захід - науково-практичний семінар для вчителів, модераторами якого виступили професор Наталія Миколаївна Торкут і професор Юрій Іванович Ковбасенко.

У середу 31 травня 2023 року о 15 годині відбудеться Zoom-зустріч з кандидатом філологічних наук, доцентом, доцентом кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методик їхнього навчання Дацькою Тетяною Олексіївною.
Поговоримо про мовні особливості текстів завдань ЄВІ з англійської мови та про те, як ефективно підготуватися до складання тесту ЄВІ з англійської мови.
Для участі в зустрічі прохання зареєструватися за посиланням. У цій же гугл-формі можна задати своє питання за темою зустрічі.