18 січня 2022 року в рамках засідання кафедри української мови та журналістики відбулася зустріч зі стейкголдером – Тетяною Валеріївною Мусянович – учителем української мови та літератури комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 25 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», тренером Нової української школи.

Допоки невпинно тече навчальний процес, наукові дослідження наших викладачів не мають спочинку. Діалектологія, філологія – це все, безперечно, має своє місце, а от дослідження лінгвометодології є такою мовною надбудовою, що зрозуміла далеко не всім, до того ж, коло таких фахівців обмежене навіть в Україні. Маємо таку мовознавицю, що здійснила опис лінгварію говірки рідного села – Піщаний Брід Новоукраїнського району. Це наша доцентка кафедри української мови та журналістики, кандидатка філологічних наук Тетяна Василівна Громко та її дослідження на рівні докторської дисертації. Публічний захист цього дослідження відбувся 21 грудня 2021 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

Упродовж тижня з 15 по 22 грудня 2021 року студенти спеціальності «014.021 Середня освіта (Англійська мова і література)» змагалися та виборювали призові місця в Олімпіаді з англійської мови та літератури, що була організована і проведена кафедрою германських мов та методик їхнього навчання.

23 грудня 2021 року напередодні новорічних свят в. о. завідувача кафедри української мови та журналістики професор С.Л. Ковтюх зустрілася з одинадцятикласниками НВО й розповіла про правила вступу до Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, умови навчання на п’ятьох факультетах, перспективи працевлаштування.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь та представник уповноваженого Андрій Вітренко 23 грудня 2021 року з робочим візитом відвідали Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка. На зустрічі із представниками університету вони представили регіональну Програму з розвитку та функціонування української мови, окреслили напрями її реалізації, подарували офіційне видання Річного звіту про стан дотримання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» у 2020 році.