В.о. завідувача кафедри української мови та журналістики, кандидат філологічних наук Ольга Кирилюк взяла участь у семінарі-практикумі "Літні методичні студії" для вчителів-філологів, що проходив з 14 до 16 червня 2022 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського (м. Кропивницький).

На початку червня Ольга Кирилюк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та журналістики факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, взяла участь у проєкті «UKRAINE IN FLAMES», створеному Українським кризовим медіа-центром, Аналітичним центром Українського католицького університету та ГО «Євроатлантичний курс». Проєкт покликаний пояснити, які пропагандистські засоби Росія застосовує проти України.

З 2021 року кафедра перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, в особі викладачів кафедри Бондаренко О.С. та Бондаренко К.Л., є академічними партнерами компанії SDL (RWS) – провідного постачальника програмного забезпечення для письмового перекладу та локалізації.

У суспільстві журналісти завжди відігравали важливу роль. Їх називають четвертою владою та акулами пера. Сьогодні, з початком повномасштабного вторгнення росії, на плечі тих, хто не зрадив принципам професії, лягає інше надскладне завдання - бути очима для цивілізованого світу. Сміливість та професійність українських журналістів відзначив навіть комітет Пулітцерівської премії. Адже завдяки праці журналістів, які, долаючи страх, їдуть під обстрілами на передову та продовжують тримати інформаційний фронт, світ бачить масштаби однієї з найкривавіших війн XXI століття і розуміє, хто у цьому протистоянні займає сторону добра. Тому і сьогодні, і надалі надважливою є робота тих, хто:

Викладачка факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Ольга Манойлова склала для вступників інструкцію «Як написати вдалий мотиваційний лист».

Вона розрахована передусім на вступ на філологічні і журналістські спеціальності, але, ми впевнені, стане в пригоді й іншим абітурієнтам, хто захоче написати якісний та виразний текст, який приведе їх до успішного вступу.