filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Кочубей Вікторія Юріївна

кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 1998 р. Спеціальність: Англійська та німецька мови. Кваліфікація: вчитель англійської та німецької мов.

Напрями наукової та професійної діяльності: фонетичні та граматичні особливості англійської мови, методика навчання англійської мови, академічне писемне мовлення.

Тема кандидатської дисертації: «Особливості вимовного акценту в англійському мовленні українців: фонемний та фонетичний аспекти» (2006 р.)

Транслітерація імені: Viktoriia Kochubei

ORCID iD: 0000-0003-0015-6884

Профілі: Google Scholar

Дисципліни, які викладає: «Практичний курс англійської мови», «Теоретичний курс англійської мови», «Синтаксис англійської мови», «Методика навчання англійської мови в закладах загальної середньої освіти».

Основні публікації

Посібники:

1. Кочубей В.Ю., Дацька Т.О. Практичний курс англійської мови. Частина 2 : Навчально-методичний посібник для студентів ІІІ курсу факультетів іноземних мов. Кіровоград : ПП «Центр оперативної поліграфії «Авангард», 2018. 160 с.

2. Кочубей В.Ю., Дацька Т.О. Практична граматика англійської мови : синтаксис. Навчальні матеріали з практичної граматики англійської мови для студентів 3 курсу факультетів іноземних мов, спеціальність Мова та література (англійська). Кіровоград : РВВ КДПУ ім. В.Винниченка, 2018. 108 с.

3. Кочубей В.Ю., Дацька Т.О. A Practical Course of English : Навчальний посібник для студентів ІІІ курсу факультетів іноземних мов.  Кропивницький : ПП «Центр оперативної поліграфії «Авангард», 2021. 110 с.

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Кочубей В.Ю. Навчання студентів ВНЗ академічного письма за допомогою технології  MOODLE. Актуальні проблеми романо-германської філології та прикладної лінгвістики: науковий журнал. Чернівці, 2018. Вип. 1(15). С. 182-185.

2. Кочубей В.Ю. Труднощі написання академічного есе та шляхи їх подолання. Науковий вісник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Германська філологія. Чернівці, 2021. Вип. 831-832. С. 147-156.

3. Кочубей В.Ю. Стратегії розвитку комунікативного вміння аудіювання на рівні незалежних користувачів англійської мови. Наукові записки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка. Серія : Педагогічні науки. Кропивницький, 2022. Вип. 204. С. 149-153.

4. Кочубей В.Ю., Долгушева О.В. Підручники основної школи з англійської мови як засіб формування фонетичної компетентності учнів. Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Дрогобич, 2023. Вип. 59, Том 1. С. 243-250.