Виробнича практика «Педагогічна у школі»

Практика посідає особливе місце у процесі практичної підготовки студентів, удосконаленні професійних умінь та навиків, підвищенні науково-дослідницької компетентності, адаптації до обраної професії, розвитку особистісних якостей, творчого потенціалу майбутніх педагогів.

Кафедра педагогіки дошкільної та початкової освіти вітає переможців олімпіади

На факультеті педагогіки, психології та мистецтв відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення»

Інформаційне оточення сучасної людини вимагає стабільної та критичної реакції особистості. Саме з цією метою 17 лютого 2022 року відбувся віртуальний коворкінг «Вивчай – розрізняй – реагуй або Fair play сьогодення», який зібрав 50 учасників: студентів і викладачів факультету педагогіки, психології та мистецтв, гостей з інших закладів.

Студентський гурток "Камертон"

Дозвілля студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДПУ цікаве, творче й народознавче завдяки керівнику гуртка "Камертон" Тетяні Анатоліївні Шараповій (ст.викладач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти).

Секційне засідання до 100-річчя університету

25 листопада на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти провели секційне засідання. Розглянули аспекти сучасного та минулого ЦДПУ ім.В.Винниченка.