Міжнародні та всеукраїнські наукові конференції

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції  «Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення» студентів та молодих науковців. Конференція відбудеться 5 ‒ 6 жовтня 2023 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Орієнтовні тематичні напрями роботи конференції:

1. Спадщина В. О. Сухомлинського як джерело збагачення сучасної педагогічної науки.
  2. Співзвучність педагогіки В. О. Сухомлинського з ідеями вітчизняних та зарубіжних педагогів.
  3. Втілення ідей В. О. Сухомлинського в процес дошкільної, початкової та повної загальної середньої освіти.
  4. Впровадження ідей Василя Сухомлинського в управлінні сучасним навчальним закладом.
  5. Василь Сухомлинський про педагогічну творчість і майстерність учителя.
  6. Використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі на різних рівнях освіти
  7. Сучасники та послідовники В.О. Сухомлинського.

Мова конференції – українська.