Міжнародні та всеукраїнські наукові конференції

ІV міжнародна науково-практична конференція “STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку”

Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти” спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Національним центром “Мала академія наук України” 8-9 листопада 2018 року проводить ІV міжнародну науково-практичну конференцію “STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку”.

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники усіх рівнів освіти, методисти фахівці навчальних центрів і бізнес-структур, управлінці та керівники закладів освіти.
Для очної участі у конференції необхідно до 01 листопада 2018 року заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/qa3KlsTQRvobrNfx1. У зв'язку з обмеженою кількістю місць реєстрація може бути закрита достроково.
За додатковою інформацією звертатися в приймальню проректора з наукової роботи (каб. 213 5-поверхового корпусу, тел.: 22-56-74, 2-66).

Інформацію надано навчально-науковим відділом