Диплом лауреата

10 грудня 2013 року в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна під час урочистостей із нагоди Дня народження видатного художника, відбулася церемонія нагородження лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

Голова обласної ради Микола Ковальчук, голова журі обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна, вручив Пунгіній Ользі Анатоліївні, члену Національної спілки художників України, кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка диплом лауреата у номінації «Новітні спрямування» (за творчий доробок останніх років), статуетку «Степовий орел» та нагрудний знак «Лауреат обласної премії».

Цього дня лунали вітальні слова заступника директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації Людмили Тищенко, заступника Кіровоградського міського голови Вадима Дриги, голови Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України Михайла Надєждіна, професора кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Леоніда Бабенка. Також привітали лауреатів викладачі і студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.