Благодійний концерт "Жити завтра"

12 грудня о 15:00 в актовому залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся благодійний концерт під назвою "Жити завтра". Частинку своєї душі в танцях, співах, декламації студенти університету зі сцени передали глядачам, створюючи атмосферу добротворення. Результатом співпереживання стала підтримка онкохворих дітей, які лікуються в гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні.

Організатором заходу виступила студентська рада університету. "Якщо це допоможе дітям хоч би на місяць, хоч би на день почувати себе краще – я буду задоволений зробленим", – сказав голова студентської ради університету Віталій Слюсаренко. Особливу вдячність висловлюємо заступнику з питань культурно-масової роботи Марині Шевченко.

Роман Щирський