ЦДПУ ім. В. Винниченка в оновленому рейтингу найпопулярніших університетів України 2020

Провідний міжнародний каталог вищої освіти "UniRank", пошукова система, яка містить огляди та рейтинги понад 13 600 офіційно визнаних університетів та коледжів у 200 країнах світу, оприлюднив оновлений перелік найпопулярніших ЗВО України 2020. Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка у рейтингу міжнародного каталогу вищої освіти України посідає впевнене 53 місце з поміж більш ніж 170.

Рейтинг враховує такі показники: ліцензування та акредитація освітніх програм за освітніми рівнями бакалавра, магістра, доктор філософії; надання освітніх послуг студентам у різних формах з пріоритетом навчання на стаціонарній основі. Пропонований рейтинг – незаангажований і будується на даних, які можна отримати з доступних джерел інформації, зокрема, офіційних вебсайтів університетів та офіційних сторінок університетів у соціальних мережах.