Вчена рада ЦДПУ в умовах карантину

Карантин уніс свої корективи у звичний хід академічного життя, але не в його темп. Бо ж скидати оберти в його невпинності ніяк не можна. Тож зміни торкнулися лише технологій, але не змісту. Згідно з планом роботи відбулося чергове засідання вченої ради Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У режимі відеоконференції розглянуто питання діяльності університету на ринку освітніх послуг (ректор, професор Семенюк О.А.), затвердження навчальних планів для здобувачів вищої освіти всіх рівнів і форм навчання набору 2020 року (проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Клоц Є. О.), результати заходів з економії енергоресурсів (проректор з адміністративно-господарчої роботи Карабут А.А.), здобутків науковців закладу під час дистанційної роботи (проректор з наукової роботи, професор Михида С. П.). Члени ради обговорили заходи щодо завершення навчального року, підготовки до державної атестації.

vchenarada

Інформацію надано навчально-науковим відділом