Великому кобзареві присвячується

5 березня 2014 року на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, відбувся святковий концерт, присвячений 200-літтю з дня народження видатного українського філософа, поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

Творчий проект до вшанування пам'яті великого кобзаря “Великому клбзареві присвячується...” підготували викладачі та студенти кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін. У виконанні ансамблю бандуристів (керівник–викладач А.М. Чанковська) прозвучали інструментальні та вокально-інструментальні твори на слова Т. Шевченка: “По діброві вітер виє”, “Бандуристе, Орле Сизий” та ін. Солістами виступили студенти музичного відділення В. Найда, М. Кисіль, Д. Іванов та аспірант факультету іноземних мов Р. Ляшенко. У програмі  концерту прозвучали авторські твори  випускниці нашого факультету Оксани Дєхтяр “Колискова для доні”, “На щастя”, “Ненька”, “Плаче скрипка”, а також відомих українських композиторів, зокрема, О.Головко “Лелеченьки”, Г.Китастого “Гомін степів” та ін. Під час концерту була створена лірична атмосфера, сповнена  щирістю, душевністю,  теплотою і творчим натхненням виконавців та слухачів.

Інформація надана мистецьким факультетом