Зазвучати по-новому

15 березня 2014 року в актовій залі  Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся концерт нового проекту "Шевченко-Fest", організований ГО "Рідний Кіровоград" за підтримки народного депутата Андрія Табалова з метою об'єднати кіровоградців навколо творчості Тараса Шевченка, яка може звучати по-новому.

І вона таки зазвучала по-новому й у виконанні кіровоградських, полтавських та знам’янських  гуртів, і в декламації творів великого українського поета.

Студенти факультету іноземних мов Феденко Анна (4 курс), Хоменко Оксана, Гулак Анна, Андронік Анастасія, Романенко Вітек, Шиманський Ярослав, Козеровський Дмитро (1 курс) стали справжньою окрасою фестивалю, цитуючи твори Т.Шевченка як рідною мовою, так і в перекладах англійською та німецькою.

Інформація надана ректоратом.