Переможці отримали свої винагороди

Нагадуємо, що ректорат університету спільно із студпрофкомом провели конкурс на найкраще та найкреативніше відео до Дня студента. Темою відео стало найбільш актуальне сьогодення : "Студент, університет і дистанційне навчання". Голосування проводилось за допомогою Google форми та виявило призерів:

1 місце та 2000 грн отримала студентка факультету філології та журналістики Марія Ніколенко

2 місце та 1500 - студентка природничо-географічного факультету Катерина Приходько;

3 місце та 1000 грн - студентка факультету філології та журналістики Ольга Іващенко.

У номінаціях перемогу здобули :

"Найкраща роль" - студентка факультету філології та журналістики Анна Колісніченко ;

"Найкреативніша ідея" - студентка факультету педагогіки та психології Анастасія Ткаченко.

Ректор університету Олег Семенюк особисто нагородив переможців та побажав натхнення, нових звершень та досягнень.

Інформацію надано профкомом студентів