6 грудня - День Збройних Сил України

Сьогодні ми відзначаємо одне з найголовніших для нашої країни свят - День Збройних Сил України.
Військовослужбовець, як і Вчитель, - це Доля і Покликання. Справа, що вимагає особливих душевних рис, внутрішнього стержня та сили характеру. Це щоденна і щохвилинна боротьба на кількох зовнішніх і внутрішніх фронтах.

2

Серед студентів, випускників та працівників Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка - чимало військовослужбовців, людей, що прийшли навчатися після армії, пішли добровольцями в АТО після здобуття диплому чи роботи на кафедрі. Є й ті, хто успішно поєднують навчання і викладання та службу у Збройних Силах.
У цей день ми вшановуємо їх та всіх, хто забезпечує спокій нашого звичайного життя. Ми висловлюємо безмежну вдячність за вашу відданість військовій справі, високий професіоналізм, мужність і героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Слава Україні! Героям Слава. Україна - понад усе!

З глибокою пошаною - в.о. ректора університету Олег Семенюк.