Нагорода від обласної державної адміністрації

11 січня під час традиційної виробничої наради в.о.ректора Олег Семенюк виконав почесну місію і вручив грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації доценту кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, кандидату педагогічних наук Ларисі Гарбузенко.

Її відзначено за багаторічну сумлінну працю, помітний внесок у розвиток національної освіти і культури та у зв’язку з особистим ювілеєм. Необхідно зазначити, що Лариса Володимирівна - член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Лауреат обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка, організатор багатьох мистецьких заходів, відомий спеціаліст у галузі декоративно-прикладного мистецтва. Пані Лариса активно й плідно працює зі студентами та учнями. Зважаючи на досвід профорієнтаційної діяльності, ректорат нещодавно включив її до складу університетського центру по роботі з абітурієнтами.